Gol zwycięża

W sobotę 13 marca na hali AJD odbył się mecz I Ligi Futsalu Kobiet. Drużyna ISD AJD Częstochowa walczyła z Unią Opole.

Skład ISD AJD Częstochowa: Klabis Karolina, Kmiecik Kamila, Oracz Marta, Jędrak Aleksandra, Maziarz Justyna, Bąk Katarzyna, Uchnast Renata, Pioruńska Katarzyna, Jeziorska Martyna, Rokosa Paulina, Sukiennik Sandra, Sobczak Agnieszka.

Od początku mecz był bardzo interesujący, obie drużyny walczyły o zwycięstwo. Już w pierwszych minutach meczu Unia strzeliła pierwszą bramkę. Wizja przegranego meczu bardzo zmotywowała Częstochowianki i zaczęły grać z większą determinacją dzięki czemu pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 5:2 dla Częstochowy. W drugiej połowie walka była równie zacięta, jednak spotkanie zakończyło się wynikiem 9:3 dla Częstochowy.

Bramki dla zespołu ISD AJD strzeliły: Jędrak Aleksandra (2), Bąk Katarzyna (2), Uchnast Renata (4), Maziarz Justyna (1)