Grali (nie) grali byli piłkarze Rakowa Częstochowa.

Tradcyjnie już zapraszamy do śledzenia występów byłych graczy Rakowa oraz tego do czego się przyczynili czy też nie podczas minionego weekendu.

Tomasz Kiełbowicz (Legia Warszawa ): 90 minut i gol w spotkaniu z Lechią Gdańsk (3:2).

Adrian Klepczyński (Polonia Bytom): zagrał całe spotkanie z Wisłą Kraków (1:3).

Mariusz Przybylski (Górnik Zabrze): zagrał pełne 90 minut oraz strzelił gola w spotkaniu z Flotą Świnoujście (1:1).

Grzegorz Skwara (Flota Świnoujście): zagrał całe spotkanie z Górnikiem Zabrze (1:1).

Łukasz Sekulski (Wisła Płock): przebywał na boisku od 76 minuty w meczu z Wartą Poznań (0:2).

Dominik Płaza (Motor Lublin): nie grał w spotkaniu z Widzewem Łódź (1:1).

Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko – Biała): nie grał w meczu z Górnikiem Łęczna (0:2).

Maciej Mizgajski (Piast Gliwice): nie grał w spotkaniu z Jagiellonią Białystok (0:2).

Krzysztof Pyskaty (Pogoń Szczecin): cały mecz na ławce rezerwowych podczas spotkania z MKS-em Kluczbork (0:1).

Maksymilian Rogalski (Pogoń Szczecin): przebywał na boisku do 60 minuty w meczu z MKS-em Kluczbork (0:1).

Marcin Bojarski ( Pogoń Szczecin): nie grał w spotkaniu z MKS-em Kluczbork (0:1).

Tomasz Foszmańczyk (Ruych Radzionków): zmieniony w 90 minucie przez Małkowskiego w meczu z Nielbą Wagrowiec (1:0).

Tomasz Laskowski (Polonia Słubice): zagrał całe spotkanie ze Ślęzą Wrocław (1:0).

Łukasz Kaciczak ( Concordia Piotrków Trybunalski): zagrał całe spotkanie ze Startem Otwock (1:2).

Adrian Jeremicz (Concordia Piotrków Trybunalski): zagrał pełne 90 minut ze Startem Otwock (1:2).

Michał Pietroń ( Sokół Sokółka): wystąpił w całym meczu ze Startem Działdowo (0:0).

Mateusz Bukowiec ( LZS Leśnica): zagrał całe spotkanie z Energetykiem ROW-em Rybnik (1:1).

Konrad Gerega ( Skra Częstochowa): zagrał całe spotkanie z Wyzwoleniem Chorzów (0:0).

Bartosz Gliński ( Skra Częstochowa): wystąpił w całym meczu z Wyzwoleniem Chorzów (0:0).

Tomasz Stefański (Skra Częstochowa): zagrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką w meczu z Wyzwoleniem Chorzów (0:0).

Grzegorz Cyruliński ( Unia Rędziny): wystąpił w całym meczu z Grunwaldem Ruda Śląska (4:0).

Kamil Puchała (Unia Rędziny): wystąpił pełne 90 minut oraz strzelił dwa gole w meczu z Grunwaldem Ruda Śląska (4:0).

Sebastian Żebrowski ( Victoria Częstochowa): przebywał na boisku do 74 minuty w meczu z Rajfelem Krasiejów (0:2).

Adrian Bolechowski (Victoria Częstochowa): zagrał od 74 minuty w meczu z Rajfelem Krasiejów (0:2).

Adrian Kowalczyk ( Victoria Częstochowa): zagrał od 68 minuty w spotkaniu z Rajfelem Krasiejów (0:2).

Tomasz Nowak (Victoria Częstochowa): zagrał całe spotkanie z Rajfelem Krasiejów (0:2).

Grzegorz Sieradzki (Victoria Częstochowa): przebywał na boisku od 55 minuty w meczu z Rajfelem Krasiejów (0:2).

Kamil Sobala ( Victoria Częstochowa): nie grał w spotkaniu z Rajfelem Krasiejów (0:2).