Studentki AJD najlepsze w Polsce!

W drugim dniu rozgrywanego w Warszawie Pucharu AZS w Futsalu Kobiet piłkarki AJD grały jeszcze efektownej.

Zwyciężyły w ostatnim meczu eliminacyjnym WAT (Wojskowa Akademia Techniczna) 11:0, a w finale pokonały zespół Uniwersytetu Poznańskiego 8:1.

Trzecie miejsce zdobyły zawodniczki Uniwersytetu Medycznego z Białegostoku. Ciekawostką jest to, że w drużynie z Białegostoku występowały studiujące medycynę w Polsce obywatelki Szwecji.

Zwycięstwo w tym turnieju daje Akademii Jana Długosza przepustkę do występu na Akademickich Mistrzostwach Europy w 2010 roku.

W drużynie wystąpiły: Agnieszka Wolak, Kamila Kmiecik, Marta Oracz, Justyna Maziarz, Aleksandra Jędrak, Katarzyna Pioruńska, Anna Pioruńska, Katarzyna Bąk, Agnieszka Matczak, Anita Nowakowska, Lenarczyk Nina, Lenarczyk Iza.