Do przerwy jako tako…

Po ostatnim, wysoki zwycięstwie nad outsiderem pierwszej ligi kobiet, drużyną Unii Opole, tym razem częstochowianki nie popisały się.

Drużyną, ktora spod Jasnej Góry wyjechała z pełną pulą okazał się zespół 1.FC Katowice.

Obie drużyny reprezentowały podobny poziom do przerwy utrzymywał się wynik 0:0. W drugiej połowie po strzale Adamskiej przewagę zyskały Katowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Katowic.

Kolejne spotkanie w ramach 19.Kolejki spotkań o mistrzostwo pierwszej ligi, grupy południowej, drużyna ISD AJD Gola Częstochowa rozegra 15 maja. Na wyjeździe zmierzy się z KS Rolnikiem Biedrzychowice.

09.05.2010, g.14:30, Częstochowa

ISD AJD Gol Częstochowa – 1.FC Katowice 0:1, (0:0)

0:1 Adamska

ISD AJD Gol Częstochowa: Klabis, Kmiecik, Wolak, Wróbel, Jeziorska, Sobczak, Oracz, Jędrak, Maziarz, Sukiennik(46′ Bąk), Pioruńska. Trener: Włodzimierz Seifryd.

1.FC Katowice: Tomeczek – Wdowińska, Stachnik, Pilot, Świderska – Błażejewska, Koch, Ratajczak (Koczar), Gepfert (Noras) – Adamska, Wójcik. Trener: Mirosław Woźnica.