Skałka nie dała rady. Orzeł zwycięski!

Po dobrym spotkaniu Orzeł pokonał beniaminka z Żabnicy 3;1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Karol Kajda, Aleksander Mużyłowski i Kamil Kopański.

Mimo zwycięstwa to Orzeł w tym spotkaniu musiał gonić wynik. W 3 minucie spotkania po dośrodkowaniu zawodnika Skałki i nieporozumieniu Mateusza Miki i Dawida Moslera ten drugi zdobył gola samobójczego. Od tego momentu gra Orła ożywiła się. Po świetnej indywidualnej akcji Kamila Kopańskiego wyrównujące trafienie zdobywał Karol Kajda który w sytuacji sam na sam nie dal szans bramkarzowi Skałki. Niemal kopie tej akcji oglądaliśmy kilkanaście minut później. Tym razem w roli strzelca wystąpił Aleksander Mużyłowski. Jego uderzenie tj. przelobowanie golkipera dało prowadzenie drożynie z Babienicy. Chwile po trafieniu na 2:1 arbiter zakończył pierwsza polowe spotkania.

Druga polowa rozpoczęła się od ataków Orla. Na lewej stronie boiska piłkę otrzymał Karol Kajda który uporał się z dwoma rywalami i zdołał dośrodkować. W polu karnym był Kamil Kopański który podwyższył prowadzenie naszego zespołu na 3;1. Tym samym strzelił bramkę swojemu byłemu klubowi. Od tego momentu Skałka rzuciła się do ataków ale nie zdołała pokonać świetnie dysponowanego Mateusza Miki który wybronił uderzenie z wolnego, zmierzające w okienko bramki, a później dobitkę. Niewykorzystane sytuacje, świetnie bronione przez naszego bramkarza, mogły się zemścić. Na uderzenie z 25 metrów zdecydował się Piotr Pawlak ale jego strzał trafił w poprzeczkę. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Orla 3:1.

Skład: Mika – Sobala, Mosler, Boczek, Zmuda, Polis, Pawlak, Kluz (86′ Kowalczyk), Mużyłowski (66′ Glafik), Kopański (80′ Janusz), Kajda (62′ Kozieł)