Odległe miejsca drużyn Rakowa na ziemi Czeskiej.

Drużyna Rakowa Częstochowa podzielona na dwa zespoły w roczniku 1995 prowadzona przez Dawida Jankowskiego i Dawida Krzętowskiego podczas tego weekendu wystąpiła w turnieju rozegranym na czeskich sztucznych nawierzchniach.

IV Ogólnopolski turniej piłkarski o puchar Prezesa Śląskiego Towarzystwa Sportowego z Katowic.

W kategorii Juniorów turniej był rozgrywany na dwóch sztucznych murawach w Jeseniku i Mikulovicach (Czechy), pierwsze miejsce zajęła drużyna GKS Bełchatów, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Czogała Tomasz z GWAREK Zabrze, najlepszym bramkarzem został Paprocki Krystian z GKS Bełchatów, królem strzelców został Raczyk Przemysław z GKS Bełchatów strzelając 4 bramki.

Klasyfikacja końcowa Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów Rocznik 1995 o Puchar Prezesa Śląskiego Towarzystwa Sportowego z Katowic