Komplet puntów zostaje pod Jasną Górą

W niedzielę po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu nasze podopieczne pokonały drużynę Strzelca Gorzyczki 5:4.

Wczorajsze spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie bezapelacyjnie królowały zawodniczki trenera Seifryda, które po upływie dwudziestu minut prowadziły 4:1. Dodajmy iż jedyną bramkę w tej części gry dla drużyny z Gorzyczek zdobyła po uderzeniu z rzutu karnego Szymanowska Aneta. Na drugą odsłonę pojedynku oba zespoły wyszły jakby zamieniły się rolami. Po upływie dziewięciu minut drugiej części gry na tablicy widniał wynik remisowy i to zespół gości miał więcej szans na wyjście na prowadzenie. W ostatniej minucie spotkania sędzia zawodów podyktował przedłużony rzut karny dla naszego zespołu. Na dziesiątym metrze przed bramką Angeliki Tlałki piłkę ustawiła Renata Uchnast, która pewnym strzałem nie dała szans przeciwniczce. Trafienie Renaty dało naszemu zespołowi trzy punkty i w konsekwencji do rundy rewanżowej przystępujemy z kompletem puntów. Dodajmy że wczorajszą imprezę w roli sędziów poprowadzili Włodzimierz Bodziachowski oraz Asia Skaszczyk gdyż sędziowie awizowani na to spotkanie nie dotarli, a obie strony zgodziły się na ten duet sędziów.

Częstochowa 22.01.2011 h 18:00