Rezerwy Rakowa Częstochowa zdeklasowały MKS Myszków

Pewnym zwycięstwem 5:1 podopiecznych Andrzeja Wróblewskiego zakończyło się spotkanie w ramach 5.Kolejki częstochowskiej ligi okręgowej z MKS-em Myszków.

„Drugi garnitur Rakowa Częstochowa” wsparty kikoma graczami z pierwszego zespołu przez pełne 90 minut dyktował warunki gry i zasłużenie pokonał młodzież MKS-u Myszków. Przyjezdni wszystkie gole stracili po indywidualnych błędach w defensywie.

Honorową bramkę z „wapna” w 88 minucie zdobył dla przyjezdnych Robert Lamch. Co ciekawe od 88 minuty na boisku przebywał najstarszy zawodnik bo 38-letni Krzysztof Zawadzki.

30.08.2011, g.17:00 : sztuczne boisko MOSiR Raków:

RKS Raków II Częstochowa S.A. – MKS Myszków 5:1, (3:0).

Sędziował; Piotr Białek (Częstochowa). Widzów: 50.

Żólte kartki: Stępień (88′- faul – RKS Raków II Częstochowa S.A.)