Piłkarze Rakowa Częstochowa nie sprostali rówieśnikom z Podbeskidzia

Porażką (0:1) zakończyło się środowe spotkanie częstochowskiego Rakowa z TS Podbeskidziem Bielsko – Biała w ramach rozgrywek Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Samo spotkanie było bardzo dobrym widowiskiem i obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych. Gola, jak się później okazało na wagę trzech punktów zdobył w 36 minucie, Ostrowski. Częstochowianie wcale nie musieli tego spotkania przegrać. W 68 minucie rzut karny przestrzelił Płatkowski.

21.09.2011, g.16:40, Częstochowa:

KS Raków Częstochowa – TS Podbeskidzie Bielsko – Biała S.A 0:1, (0:1)

0:1: Ostrowski 36′

KS Raków Częstochowa: Łatka – Płatkowski, K.Bartłomiejczyk (41′ Kierat), Wiśniewski, Krupa,Barzak, Musiał (55′ Pałyga), Marchewka, T.Żurawski, Hak ( 74′ Głąb), Skowronek.

Rezerwowi: Świąć.

Trener: Dawid Jankowski.

TS Podbeskidzie Bielsko – Biała S.A.: Mrzyk – Ferreri, Jonkisz (46′ Lipiec), Kareta, Siuda, Słupski, Sabuda, Krzycki, Ostrowski (78′ Lubański), Ochman, Kowaliczek.

Rezerwowi: Pieczonka – Łaciak, Grucki, Byrski, Krawczyk.

Trener: Oledzki.