Prusko katem Victorii

W rozegranym w sobotnie południe meczu kontrolnym na bocznym boisku w Koniecpolu zespół III -ligowej Victorii uległ gospodarzom zespołowi IV ligowej Pilicy 2:3 a katem zespołu okazał się dobrze znany kibicom z ulicy Krakowskiej – Piotr Prusko.

Spotkanie spotkanie pokazało dwa oblicza III- ligowego zespołu z Częstochowy. Te pozytywne w pierwszej odsłonie i negatywne w drugiej części.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Victorii uwieńczoną bramką zdobytą głową przez Bartłomieja Gębicza po bardzo dobrze wykonanym rzucie rożnym przez Mateusza Wiśniewskiego.

W drugiej połowie drużyna częstochowska zaczęła popełniać coraz więcej błędów co skrupulatnie i konsekwentnie wykorzystał sprowadzony do zespołu – Pilicy Piotr Prusko, który trzykrotnie wpakował piłkę do siatki swoim byłym kolegom, dwukrotnie doprowadzając do remisu oraz dając bramkę zwycięską w końcówce spotkania.

Pilica Koniecpol – Victoria 3:2 (0:1)