Zwycięstwo na inaugurację

Pewnym zwycięstwem piłkarek ISD AJD Gol Częstochowa zakończyło się pierwsze spotkanie rundy wiosennej w pierwszej lidze piłki nożnej kobiet. Częstochowianki na własnym terenie pewnie pokonały ostatnie w tabeli Zamłynie – 4:0

Zespół Gola od samego początku dyktował warunki na boisku czego efektem była szybko zdobyta bramka, którą już w 3 minucie strzeliła Katarzyna Bąk. Ta sama zawodniczka jeszcze przed przerwą podwyższyła wynik tego spotkania.

Po przerwie piłka jeszcze dwukrotnie trafiała do bramki radomianek. Tuż po zmianie stron wynik podwyższyła Justyna Maziarz, a wynik tuż przed końcem meczu z rzutu karnego ustaliła Kamila Kmiecik.

I liga, gr. południowa, (24 marca)
ISD-AJD Gol Częstochowa – Zamłynie Radom 4:0 (2:0)

1:0 – K.Bąk 3,
2:0 – K.Bąk 33,
3:0 – J.Maziarz 47,
4:0 – K. Kmiecik 81 (karny)

Gol: Klabis – Rokosa, Sukiennik (65 A. Nowakowska), Wolak, Jeziorska (77 Ciupa), Kmiecik, Jędrak, Bąk (65 Sobczak), Uchnast, Maziarz, Klyta (40 Matelowska), oraz w rezerwie K. Nowakowska

Wynik za: gol.futbolowo.pl