Skra wciąż niepokonana na Lorecie

Pewnym zwycięstwem Skry 2:0 zakończyło się środowe spotkanie w ramach 20 kolejki III-ligi w którym częstochowski zespół na własnym boisku przy Loretańskiej zmierzył się z Polonią Łaziska Górnę. Bohaterem tego spotkania został powracający po kontuzji Karol Tomczyk, który w 29 minucie strzelił pierwszego gola dla Skry oraz asystował przy drugim golu Bartosza Glińskiego (83 minuta).

JDB Skra Częstochowa – Polonia Łaziska Górne – 2:0 (1:0)
1:0 K.Tomczyk 29′
2:0 B.Gliński 83′ asysta K.Tomczyk

JDB Skra Częstochowa: Woldan – Kowalski, Gerega, Nogal (4. Korbel) (85′ Marczyk) , Tomczyk (88′ P. Mazur), Gliński, Musiał, Piwiński, Krawczyk, Pokotyluk, Sobala (64. Bik)

Polonia Łaziska Górne: Franke – Gersok (66. Majsner), Mazur, Króliczek, Suchecki, Kaszok, Bryk, Pastuszak (44. Korcz), Rączka, Paździorny (82′ A. Seradzki), Sikora(43′ S. Hendel).

żółte kartki: D.Krawczyk (58′ Skra) – K. Króliczek (77′ Polonia)

Zawody sędziował: P. Lasyk (główny) oraz M. Kasprzyk i R. Lasyk (asystenci) – wszyscy Bytom.