Szczęśliwy remis LKS-u w Mysłowicach

Remis 2:2 wywieźli z Mysłowic piłkarze LKS Kamienicy Polskiej. Po pierwszej połowie kamieniczanie przegrywali 2:0 i nic nie wskazywało na to że podopieczni Artura Minkiny mają szanse na zdobycie jakiś punktów. Po przerwie zobaczyliśmy jednak odmienioną jedenastkę z Kamienicy i potyczka z Górnikiem zakończyła się wynikiem remisowym 2:2.

Górnik 09 Mysłowice – LKS Kamienica Polska 2:2 (2:0)
1:0 – Szymko 36.
2:0 – Bartkiewicz 42.
2:1 – Skwarczyński 50.
2:2 – Wosiewicz 80.

Górnik 09: Bogacki – Michalik, Bartkiewicz, Dubaniewicz, Kępa – Rak, Augustyn, Łyko (46. Sopniewski), Kania – Kocur, Szymko.

LKS: Kuczera – Ciekot, Dobosz, Ryś, Błaszczyk – Skwarczyński, Jasiurski (63. Sławuta), Ścisłowski (46. Szymczyk), Wosiewicz, Kamiński – Świtała.