Lider z Kuźnicy Marianowa poległ w Przyrowie!

W meczu o A-klasowe punkty zespół Piasta Przyrów pokonał lidera drużynę z Kuźnicy Marianowa 3:1.

W 37 minucie meczu Paweł Kaczmarzyk ładnym uderzeniem z rzutu wolnego dał prowadzenie gospodarzom, którzy zagrali w dniu dzisiejszym z wyżej notowanym rywalem bardzo dobry mecz. Wyrównującą bramkę strzelił Sebastian Korzeniec, który w 90 minucie meczu dostał drugi żółty kartonik i musiał opuścić plac gry. Decydujące dwa trafienia zadał Krzysztof Frączyk pozyskany z klubu Jura Niegowa, tym samym ustalając wynik spotkania.

W drużynie gości nie zagrali Michał Skwarczyński, który na ostatnim spotkaniu złamał rękę i nie zagra do końca rundy jesiennej oraz Marcin Palacz (kontuzja).