10 bramka Prusko i cenny remis w Będzinie

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Sarmacją Będzin a Pilicą Koniecpol. Gospodarze śmiało mogli ten mecz wygrać, lecz na przeszkodzie stanęła nieskuteczność, dzięki której zespół z Koniecpola zainkasował cenny punkt.

W meczu więcej z gry mieli będzinianie, którzy razili nieskutecznością, a zespół na prowadzenie wyprowadził W 49. minucie, wprowadzony po przerwie Marcin Derlatka. Remis gościom uratował na kwadrans przed końcem podstawowego czasu, niezawodny tej jesieni Piotra Prusko, który zaliczył tym samym 10 trafienie w tym sezonie.

Sarmacja Będzin – Pilica Koniecpol 1:1 (0:0)