Porażka po zaciętym spotkaniu z Politechniką Warszawską

W 13 kolejce spotkań Plus Ligi siatkarze Wkręt-met AZS-u Częstochowa przegrali z Politechniką Warszawską 1:3. Urazu niestety dostał Dawid Murek, który dopiero co wrócił po kontuzji. Jak poważna jest to kontuzja okaże się po szczegółowych badaniach.

Fotorelacja ze spotkania autorstwa Justyny Jaworskiej

Najbardziej zacięty był pierwszy set dzisiejszego pojedynku, który trwał 35 minut i zakończył się porażką akademików dopiero na przewagi 32:34.

W trzeciej partii podopieczni Marka Kardosa wygrali i licznie zgromadzona publiczność miała nadzieję, że być może obejrzy piątego seta. Jednak w czwartej odsłonie sobotniego popołudnia ton grze nadawali siatkarze ze stolicy wygrywając również całe spotkanie.

Wkręt-met AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska 1:3 (32:34, 20:25, 25:23, 16:25)

Wkręt-met AZS Częstochowa: Stelmach, Murek, Hunek, Bociek, Hebda, Lisinac, Bik (libero), Piechocki (libero) oraz Janusz, Marcyniak, Kaczyński, Szlubowski

AZS Politechnika Warszawska: Drzyzga, Pawliński, Zajder, Szymański, Siezieniewski, Nowak, Potera (libero), Olenderek (libero) oraz Wierzbowski

MVP spotkania: Fabian Drzyzga