17 kolejka w II lidze kobiet

Wciąż wysoką formę w tegorocznym sezonie II ligi prezentują siatkarki SPS-u Politechniki. W sobotę częstochowianki zdobyły cenne punkty w starciu z MKS-em Świdnica.

Podopieczne Jakuba Kuziorowicza tylko w pierwszym secie musiały uznać wyższość gospodyń w pozostałych trzech partiach zagrały jak na liderki ligi przystało i wywiozły cenne 3 punkty ze Świdnicy.

W czasie trzeciego seta tego pojedynku nagle zgasło światło. Przerwa trwała około 20 minut i widocznie podziałała mobilizująco na nasze siatkarki.

Porażki z kolei na własnym parkiecie doznały siatkarki STS-u Victorii Lubliniec. Podopieczne Jarosława Wachowskiego uległy drużynie z Opola 2:3.