Druga sparingowa wygrana Skry

W rozegranym w sobotę drugim sparingu, piłkarze III-ligowej Skry pokonali IV-ligowe Wyzwolenie Chorzów 2:1. Częstochowianie poza pierwszą tercją (grano 3×30 minut), w której pojedynek był wyrównany dominowali na boisku, ale nie stworzył zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia gola.

Tym razem w składzie Skry, oprócz bramkarza Mateusza Deegei, wystąpiło dwóch nowych testowanych graczy, którym sztab szkoleniowy Skry przyjrzy się jeszcze w kolejnym sparingu. Pierwszy z nich to Jan Pawlak (r. 1992), a drugi to Konard Szmit (r.1994).

KS Skra Częstochowa – Wyzwolenie Chorzów – 2:1