Sokół bliski punktu

Do ostatnich sekund ważył się wynik sobotniego spotkania Futsalowych Mistrzostw Polski Kobiet w Olsztynie. Piłkarki Sokoła, były bardzo bliskie zdobycia choćby punktu lecz ostatecznie przegrały 5-6.

Spotkanie lepiej rozpoczęły przyjezdne, które po kilku minutach prowadziły 2-0. Później do głosu doszły gospodynie i po pierwszych 20 minutach przyjezdne schodziły do szatni prowadząc 4-2.

Po zmianie stron, piłkarki Sokoła, po dwóch trafieniach Marty Matelowskiej doprowadziły do wyrównania. Odpowiedź GKS-u była jednak natychmiastowa i po kilku minutach przyjezdne ponownie prowadziły różnicą dwóch bramek. Piłkarki Sokoła, niesione dopingiem swych kibiców, nie poddały się i na 30 sekund przed końcem, za sprawą kapitanki Sandry Sukiennik, zmniejszyły straty do jednego gola. Na wyrównanie zabrakło już czasu i ostatecznie to zawodniczki GKS-u Jastrzębie cieszyły się z wygranej.