Victoria lepsza od III-ligowca

Drugie zwycięstwo w czwartym meczu kontrolnym odnieśli w sobotę piłkarze IV-ligowej Victorii Częstochowa. Tym razem podopieczni Macieja Strożka na stadionie Skry przy ulicy Loretańskiej pokonali 1:0, zajmujący 5 pozycję w III lidze małopolsko – świętokrzyskiej zespół Wiernej Małogoszcz.

Spotkanie od samego początku prowadzone było pod dyktando częstochowian, którzy ciekawymi akcjami próbowali zdobyć bramkę. Po jednej z nich w 20 minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Stefański. Jak się później okazało była to jedyna bramka tego meczu.

KOS Victoria Częstochowa – MKS Wierna Małogoszcz – 1:0 (1:0)
1:0 Tomasz Stefański 20′

Victoria: Bruś, Toborek, Żebrowski, Mizgała, Bolechowski, Stefański Ł., Śliwakowski, Błaszczyk, Stefański R., Kotas, Stefański T.

W drugiej połowie zagrali również Kołodziejczyk, Berdys, Korbel, Wiśniewski, Słowikowski, Perliński, Brzozowski, Suchański, Kasprzyk.

Wierna: Frączek – Krzeszowski, Milcarz, Kita, Foksa – Ostrowski, Czarnecki, Gajek, Malinowski – S. Wijas, Kajda

Ponadto zagrali: Chowaniec, Bień, Supierz, Strzębski, B. Wijas, Jędrzejak, Januszek

źródło: victoriaczestochowa.pl oraz mkswierna.futbolowo.pl