II Otwarte zawody Gór Świętokrzyskich [ZDJĘCIA]

9 marca odbyły się II Otwarte zawody Gór Świętokrzyskich. W zawodach wzięło udział 260 osób, które rywalizowały w kategoriach dzieci, młodzik, kadet, junior. Klub Kantor reprezentowało 21 osób, zdobyły one 21 medali – 8 złotych 7 srebrnych 6 brązowych.

Częstochowski klub zajął II miejsce drużynowo, a zabrakło zaledwie 1 punktu by uplasować się na 1 pozycji. Klub, który wygrał drużynowo przybył na zawody w 40 osób, więc to i tak duży sukces dla naszych zawodników.

Kacper Dobrzański zdobył 3 złote medale i otrzymał puchar za Najlepszego Zawodnika Turnieju.

3mc Szymon Pawelak

Kontor jest jedynym klubem Taekwondo Olimpijskiego w województwie Śląskim, Zaprasza do współpracy szkoły i przedszkola. Nabór do sekcji trwa cały rok. Trenerem jest Mistrz Świata Robert Kantorysiński. Informacje na www.taekwondo-kantor.pl

źródło: inf. prasowa