Nadwiślan Góra – Lot Konopiska – 5:3

Przygotowujący się do sezonu wiosennego piłkarze beniaminka IV-ligi, Lotu Konopiska ulegli w środę (27 lutego) w Katowicach występującemu także w IV lidze tyle że w II grupie śląskiej, LKS Nadwiślanowi Góra 5:3.

Podopieczni Dariusza Wolnego bardzo źle rozpoczęli środowy sparing z czwartą drużyną IV ligi grupy II gdyż już po 7 minutach przegrywali 2:0. Jednak po golach Piskuńia i Willa zdołali odrobić starty do przerwy.

Po rozpoczęciu drugiej części Nadwiślan ponownie wyszedł na prowadzenie jednak Krzyczmanik ponownie doprowadził do remisu. Potem bramki strzelał już tylko zespół z Góry.

27.02.2013 godz 18:30, Katowice
Nadwiślan Góra – LOT Konopiska – 5:3 (2:2)

Nadwiślan:
W bramce po 30 minut grali: Rosół, Majerczyk, Żuber – Trzcianka, Sobota, Dziewulski, Wójcik, Łoboda, Szędzielarz, Matysek, Folwarski , Zaremba, Sikora, ponadto w drugiej połowie zagrali:
Gurbisz, Matreja, Warzecha, Baran, Marek ,Grygier, Frąckowiak.

LOT:
Majchrzak (46′ Cieślak) – Piskuń,Will,Załucki, Skoczylas,Maciejewski,zaw.test1, Komin, Andrzejewski, Eljasiński, Wiśniowski ponadto w drugiej połowie zagrali: Krzyczmanik, zaw.test2, Figzał, Woźniak.

źródło: oficjalne strony klubów