Kolejne 3 punkty LKS-u

Kolejny komplet trzech punktów zapisał w sobotę (20 kwietnia) na swoim koncie zespół LKS Kamienicy Polskiej. Na swoim boisku skromnie 1:0 pokonał Górnika 09 Mysłowice.

O wyniku spotkania zdecydowała ostatnia akcja w pierwszej części spotkania. Paweł Skwarczyński wykorzystał uślizg obrońcy gości i celnie zacentrował do wchodzącego w pole karne Roberta Wosiewicza, który strzałem z 5 metrów pokonał golkipera gości. W 58 minucie najlepszą okazję na podwyższenie wyniku zmarnował Dawid Nabiałek strzelając z 3 metrów nad poprzeczką. Dwie minuty wcześniej dogodną okazję zmarnował także Mateusz Porębiński.

Dzięki tej wygranej zespół LKS opuścił strefę spadkową i po 17 rundzie awansował na 12 pozycję.

17 kolejka IV ligi grupa I – (20.04.2013)
LKS Kamienica Polska – Górnik 09 Mysłowice 1:0 (1:0)