Pilica ratuje remis w ostatnich sekundach

W kończącym 20 serię spotkań IV ligi grupy I, Zespół Pilicy Koniecpol zremisował w niedzielę na własnym obiekcie z liderującymi Szombierkami Bytom 1:1. Bramkę na wagę remisu zdobył w doliczonym czasie gry Emil Adamczyk.

Spotkanie dla licznie przybyłem publiczności (ok. 350 osób) było wspaniałym widowiskiem, mimo iż w pierwszych 45 minutach nie padła żadna bramka.

Po zmianie stron pierwsi gola zdobyli przyjezdni kiedy to w 52 minucie po ładnej akcji Marka Kubisza bramkę dla Szombierek zdobył Sebastian Pączko. 8 minut później pada bramka dla gospodarzy jednak sędzia jej nie uznaje. Ambitnie grająca Pilica dopina jednak celu w doliczonym czasie gry, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym bramkę zdobywa Emil Adamczyk.

Po tym remisie zespół Pilicy spadł w tabeli na 5 miejsce.

MLKS Pilica Koniecpol – GKS Szombierki Bytom 1:1 (0:0)