Pilica traci remis w ostatnich sekundach

Ogromne emocje towarzyszyły w sobotnie popołudnie, szczególnie w drugiej połowie spotkaniu w Tarnowskich Górach gdzie miejscowy Gwarek podejmował Pilicę Koniecpol. Niewykorzystany rzut karny, potem gra w „10” oraz bramka stracona w ostatnich sekundach sprawiły że zespół Krzysztofa Całusa z Tarnowskich Gór „wraca na tarczy”.

Gospodarze po golu Kajdy do przerwy prowadzili 1:0. W drugiej połowie zespół Pilicy w 69 minucie nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Masarczyk), jednak minutę później po strzale Emila Adamczyka był remis.

Na kwadrans przed końcem za faul ratunkowy, czerwoną kartkę otrzymał Przemysław Rudak i Pilica grała w „10”. Mimo to do 90 minuty utrzymywał się rezultat remisowy. Jednak wprowadzony kilka minut wcześniej do zespołu Gwarka, młodzieżowiec Patryk Brózda w doliczonym czasie gry zdobył bramkę która dała zwycięstwo tarnogórzanom.