Victoria Częstochowa opuszcza IV ligę!

W spotkaniu barażowym o utrzymanie w IV lidze, które odbyło się na neutralnym boisku w Rudzie Śląskiej, częstochowska Victoria przegrała z Unią Racibórz 1:5. Niestety w nadchodzącym sezonie będzie grać na boiskach częstochowskiej klasie okręgowej Vigo.

Rozegrane w samo południe spotkanie na boisku miejscowego Grunwaldu, od początku nie potoczyło się po myśli częstochowian, którzy już w 13 minucie stracili pierwszą bramkę. Nadzieje na korzystny rezultat dla „biało – zielonych” odżyły w 35 minucie kiedy to do wyrównania doprowadził, niezawodny w ostatnich spotkaniach Łukasz Śliwakowski, niestety niespełna 60 sekund później zespół z Raciborza ponownie wyszedł na prowadzenie.
Zatem do przerwy 2:1 dla Unii.

W końcówce drugiej połowy Unia zdobywa 3 bramki, sprawiając tym samym że częstochowianie tym spotkanie pożegnali się z IV-ligowymi rozgrywkami.