Rezerwy Skry awansowały do Rundy wstępnej!

Piłkarze Skry II Częstochowa wygrywając przed własną publicznością z wałbrzyskim Górnikiem, 2:1 w rundzie przedwstępnej Piłkarskiego Pucharu Polski uzyskały awans do Rundy wstępnej !

Gole dla częstochowian zdobyli : Marcin Chmiest w 17 minucie z rzutu karnego i Mateusz Bik w 87 minucie. Honorowe trafienie dla przyjezdnych uzyskał w 40 minucie, Grzegorz Michalak.

KS Skra II Częstochowa : Mateusz Kuhn – Piotr Mastalerz, Paweł Kowalczyk, Marcin Drzymont, Marcin Kowalski – Mateusz Woldan (68′ Mateusz Bik), Kamil Sobala, Paweł Polak (57′ Kamil Ścisłowski), Adrian Musiał, Marcin Chmiest, Dariusz Zawadzki (89′ Damian Krawczyk).

Trener: Jan Woś.

KS Górnik Wałbrzych : Damian Jaroszewski – Dariusz Michalak, Marek Wojtarowicz, Sławomir Orzech, Mateusz Sawicki, Adrian Moszyk (77′ Jan Rytko), Grzegorz Michalak, Tomasz Wepa, Wojciech Szuba, Daniel Zinke, Marcin Folc.

Trener: Maciej Jaworski.

żółte kartki: Zawadzki, Chmiest – Szuba.
czerwone kartki: Kamil Sobala (63. minuta, za niesportowe zachowanie) – Mateusz Sawicki (63. minuta, za niesportowe zachowanie).

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin). Widzów: 250.