Zwycięska passa Skry trwa

Wspaniałą zwycięską passe kontynuują w III lidze opolsko-śląskiej piłkarze czestochowskiej Skry. Podopieczni Jana Wosia po zaciętym emocjonującym spotkaniu 3:2 pokonali w Chorzowie drugi zespół Ruchu.

Częstochowianie bardzo szybko, bo już w 9 minucie po strzale głową Drzymonta objął prowadzenie. 12 minut później Sobala podwyższył wynik i wydawało się, że emocje się zakończyły. Jednak po przerwie gospodarze w 2 minuty odrobili straty – najpierw rzut karny wykorzystał Starzyński a chwilę później do wyrównania doprowadził Kwiatkowski. Wynik meczu na korzyść Skry ustalił Woldan, który dobił piłkę po strzele Kowalczyka z rzutu wolnego w słupek.