9 kolejka III ligi: KS Skra Częstochowa – Swornica Czarnowąsy

Po remisie w zeszłą sobotę w Gliwicach z drugim zespołem Piasta który przerwał zwycięską passe częstochowskiej Skry. W najbliższą sobotę (28 września) podopieczni Jana Wosia będą chcieli zapoczątkować kolejną zwycięską serię. Ich rywalem w sobotnie popołudnie na „Lorecie” w ramach 9 kolejki III ligi opolsko – śląskiej grupy północnej będzie zespół Swornicy Czarnowąsy.

Przyjezdni w tabeli zajmują z 14 punktami czwarte miejsce z czego jednak połowę Swornica wywalczyła na wyjazdach. W ostatniej kolejce zespół z Czarnowąsów wygrał wysoko u siebie ze Startem Namysłów i z pewnością pod Jasną Górę zawita z nadzieją na kolejną zdobycz punktową. Jednak z pewnością gospodarze na to nie pozwolą by „Loreta” została w sobotę zdobyta bo na razie na tym obiekcie częstochowianie w tym sezonie nie stracili punktów. Początek spotkania o godzinie 18:00.