Zawodnicy Kantora na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski

W dniach 30 sierpnia – 1 września odbywały się XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, a zarazem XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy, w których uczestniczyło ok. 700 zawodników z 25 krajów. Klub Luks Kantor reprezentowało sześcioro zawodników.

Juniorka młodsza Jagoda Siwy startująca w kat. wag. – 44 kg nie dała szansy innym zawodniczkom na wygraną i zajęła 1 miejsce na najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce. Jagoda jest również srebrną medalistką mistrzostw polski, a po tym turnieju zostanie powołana do kadry narodowej.

Weronika Szulc juniorka startująca w kat. wag. – 68 kg po męczącej walce uległa mistrzyni z Rosji i uplasowała się na 3 miejscu. Weronika jest 3 krotną medalistką mistrzostw Polski. Kamil Majzner, który jest pierwszy rok juniorem, brązowym medalistą mistrzostw polski, wygrał pierwszą walkę. Natomiast w drugiej spotkał się z Jakubem Posadzym – najlepszym zawodnikiem w Polsce w kat – 51kg i po remisowym wyniku w dogrywce przegrał o tak zwany złoty punkt. Zawody stały na najwyższym poziomie były bardzo widowiskowe.

Klub Kantor zaprasza do treningu dzieci, młodzież, kobiety. Taekwondo to wspaniały sport, a także miłe aktywne spędzenie czasu. Trenerem jest Mistrz Świata i Europy Robert Kantorysiński

Zapisy do szkoły Taekwondo Olimpijskiego!
Treningi indywidualne i w różnych grupach wiekowych, treningi dla dzieci 4-6 lat – w formie zabawy, zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny i mentalny Twojego dziecka!
Dzieci w wieku 7-12lat oraz dla młodzieży i dorosłych

2 pierwsze treningi gratis! Więcej szczegółów 790 357 860!