Skromna wygrana LKS-u

11 punktów w ostatnich 5 spotkaniach to bilans zespołu LKS-u Kamienicy Polskiej w ciągu ostatnich tygodni. W sobotnie popołudnie podopiecznym Artura Minkiny udało się ten bilans powiększyć o kolejne 3 „oczka” dzięki skromnej wygranej nad Gwarkiem Tarnowskie Góry chociaż zwycięstwo kamieniczan mogło być bardziej okazalsze.

W pojedynku dwóch bezpośrednich rywali w ligowej tabeli to gospodarze mieli więcej okazji do zdobycia bramki z czego wykorzystali tylko jedną kiedy to Adriana Masarczyka w 45 minucie pokonał Ariel Wiśniowski. 5 minut później goście mogli doprowadzić do remisu ale strzał Adama Krzęciesa z 11 metrów obronił Maciek Szramowiat.

Dzięki tej wygranej LKS awansował na 5 miejsce w ligowej tabeli i do czołówki tabeli traci jedynie 4 punkty.