XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski w Taekwondo Olimpijskim [ZDJĘCIA]

W dniach 5 i 6 października w Krynicy Zdroju odbyły się XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wzięło udział Ok. 300 zawodników z 18 klubów (w tym 4 ze Słowacji).

Pierwszego dnia częstochowski klub reprezentowało 5 zawodników: Weronika Szulc – kat. wag. -68 kg po 2 walkach (pierwsza z zawodniczką ze Słowacji- 4:1, druga z zawodniczką z Warszawy 3:1) upasowała się na najwyższym stopniu podium. Oliwia Mękarska – kat. wag. -53 kg stoczyła 3 walki (pierwsza z Weroniką Czają 14:3, drugą z Weroniką Czapką 11:3 oraz trzecią z Weroniką Uścimiuk 0:3) stanęła na 2 miejscu, Jagoda Siwy – kat. wag. -45 kg po stoczonych trzech zwycięskich pojedynkach zajęła 1 miejsce, Kamil Majzner – kat. wag. -53 kg zajął 1 miejsce po 2 walkach (pierwszą z B. Olajossym 5:2, M. Trojanem 5:1), Wojciech Drabczyk – po dwóch walkach (1 wygrana, 2 przegrana) zajął 2 miejsce.

Drugiego dnia nasz klub reprezentowało 7 zawodników: Kacper Dodrzański zajął 3 miejsce w walkach, 1 miejsce w konkurencjach sprawnościowych oraz otrzymał puchar dla najlepszego zawodnika turnieju, Igor Sapała – zajął 2 miejsce w walkach, Tymon Sapała – w walkach upasował się na 3 miejscu.

Serdecznie gratulujemy trenerowi i zawodnikom oraz życzymy dalszych sukcesów! Zapraszamy na treningi, więcej informacji na stronie www.taekwondo-kantor.pl oraz pod numerem telefonu 790 357 860