Kolejny remis Lotu

Czwarty z rzędu remis zanotowali w sobotniej 14 kolejce spotkań piłkarze Lotu Konopiska. Zespół Arkadiusza Szymanka po raz kolejny zakończył spotkanie w stosunku 1:1.

Dla zajmującego przedostatnie miejsce w tabeli Lotu spotkanie to miało ogromne znaczenie gdyż po czterech remisach z rzędu gospodarze po cichu liczyli na komplet punktów z grającą w „kratkę”. Sarmacją Będzin.

Po pierwszej części spotkania mogli mieć powody do radości, gdyż na przerwę do szatni udawali się prowadząc 1:0. Autorem trafienia był Marcin Matławski, który w 40 minucie skutecznie dobił futbolówkę po błędzie bramkarza przyjezdnych.

Po zmianie stron przyjezdni mimo kilku dobrych okazji i gry w „10-tkę”zdołali zdobyć tylko bramkę wyrównującą, kiedy to w 75 minucie przepięknym uderzeniem z ponad 30 metrów popisał się Łukasz Wawrzyniak, który 10 minut później opuścił plac gry za drugą żółtą kartkę.