Udane pożegnanie sezonu przy Magazynowej

Pewnym zwycięstwem 3:1 rozpoczęli rozegrany awansem pierwszy mecz sezonu wiosennego przy Magazynowej, piłkarze miejscowej LKS Kamienicy Polskiej. Podopieczni Artura Minkiny wykorzystali stwarzane im błędy defensywne outsidera i zimową przerwę spędzą na 6 pozycji w tabeli.

Spotkanie rozpoczęło bardzo dobrze dla gospodarzy którzy w 5. Minucie otworzyli wyniki spotkania za sprawą Kamila Ścisłowskiego. Wynik spotkania podwyższyli w 37. minucie, po błędzie w defensywie przyjezdnych, piłkę głową do bramki skierował Paweł Skwarczyński.
Niespodziewanie Zagłębiak odpowiedział minutę później golem Adriana Sopniewskiego, który wykończył strzałem z 16 metrów podanie z lewej strony boiska.

W drugiej połowie kamieniczanie na kwadrans przed końcem podwyższyli wyniki spotkania kiedy to bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego skierował do bramki przyjezdnych Artur Sosenkiewicz.