Mikołajkowy Esbank Cup 2013 [VIDEO]

W Radomsku odbył się Esbank Cup 2013. Brała w nim udział drużyna KS Skra Częstochowa – Orliki Rocznik 2003. Młodzi piłkarze z miasta świętej wieży zwyciężyli w tym turnieju.

Nie dojechała jedna drużyna i nastąpiła pewna zmiana w regulaminie gry dlatego 3 zespołowa grupa rozegrała po cztery mecze po 10 minut każdy z każdym + rewanż. Grupa B rozgrywała po 3 mecze 13 minutowe, każdy z każdym.

Wyniki:

ESBANK RAP 1 RADOMSKO- SKRA- 0:1 Mati
SKRA – LKS ASTORIA SZCZERCÓW 5:0 Fabian C., Mati, Mati, Mati, Fabian Cz.
SKRA – RAP1 1:0 Bartek
ASTORIA – SKRA 0:2 Mati, Miłosz

PÓŁFINAŁ SKRA – OMEGA KLESZCZÓW 1:1 Miłosz w karnych 2:1 Miłosz, Mati

FINAŁ SKRA CZĘSTOCHOWA – MUKS SZÓSTKA RADOMSKO 5:0 Mikołaj, Fabian Cz, Mati, Bartek, Mati

Niestety nie było nagród indywidualnych – bramkarz Skry – Dominik bronił wyśmienicie, wpuszczając tylko jednego gola, a Mateusz strzelając 8 bramek zostałby królm strzelców. Ale nie statuetki są ważne tylko zwycięstwo całej drużyny.