Fatalna passa Politechniki wciąż trwa [ZDJĘCIA]

Wciąż bez zwycięstwa w bieżącym sezonie na parkietach II-ligi pozostają koszykarze KU AZS Politechniki. Częstochowianie w sobotę doznali 4 porażki w tym pierwszą na własnym parkiecie w obecnym roku.

AZS Politechnika Częstochowa-KS Sudety Jelenia Góra foto J. Jaworska

O porażce w hali Polonia 24 punktami przesądziła II kwarta w której gracze z Jeleniej Góry zdobyli dwukrotnie więcej punktów niż gospodarze. Goście I i III kwartę wygrali nieznacznie. Zryw Politechniki nastąpił dopiero w ostatniej kwarcie kiedy losy spotkania były rozstrzygnięte.

16 kolejka 2LM – 25.01.2014, godz.17:00 Hala Polonia:
KU AZS Politechnika Częstochowa – KS Sudety Jelenia Góra 80:104 (20:25, 17:34, 18:22, 25:23)

Punkty dla PCz: Saran 17, Mackiewicz 5, Bielecki 0, Sztajner 2, Orlikowski 4, Nogalski 2, Kozioł 4, Cieśla 11, Łaszewski 0, Rynkiewicz 8, Dąbrowski 12, Bluma 15.