Politechnika nieznacznie uległa w Chorzowie

Nie udało się koszykarzom KU AZS-u Politechniki odnieść drugiego zwycięstwa w bieżącym roku na II-ligowych parkietach. Częstochowianie w sobotę ulegli w Chorzowie tamtejszej Albie 72:78.

Wpływ na 6 punktową porażkę akademików miała inauguracyjna kwarta w którą podopieczni Dariusza Szynkiela przegrali różnicą 10 „oczek”. Kolejne kwarty to dużo lepsza gra Politechniki, czego efektem były dwie wygrane kwarty z faworyzowanymi gospodarzami.

19 kolejka 2LM grupa B – 15.02.2014, godz.18:00:
UKS Alba Chorzów – KU AZS Politechnika Częstochowa 78:72 (21:11, 17:25, 25:20, 15:16)