Grom Poczesna pokonuje kolejnego faworyta i zbliża się do czołówki

W rozegranym w minioną niedzielę spotkaniu B-klasy zespół Gromu Poczesna pokonał drużynę KS Kotowice 3:2. Parę kolejek wcześniej w Poczesnej poległa też Sparta Siedlec Duży.

Bardzo dobre spotkanie oglądali licznie przybyli kibice. Już do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach strzelonych przez Marcina Mrożka oraz Przemysława Piaszczyka, który pokonał bramkarza gości strzałem z rzutu karnego. KS Kotowice mieli w pierwszej połowie dwie dogodne sytuację na zmianę wyniku. Trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił Łukasz Ujma. W 46 minucie spotkania Jacek Frej obronił rzut karny strzelany przez gości.

W 70 minucie na 3:1 podwyższa rezultat Marcin Poznański. W 75 minucie goście zmniejszają straty, jednak do końca rezultat nie ulega już zmianie.

Chodź to najniższa liga piłkarska to ten mecz udowodnił, że spędzając niedzielne popołudnie kibice na meczu B-klasy nie mogą narzekać na nudę i mogą liczyć na oglądanie bramek. Zespół Sparty Siedlec Duży pokonał Jurę Niegowa 4:2 i nadal jest liderem rozgrywek z trzema punktami przewagi na KS Kotowice. Trzecią lokatę w tabeli zajmują piłkarze Gromu Poczesna.