Młode piłkarki ISD AJD Gola w finale MP do lat 19!

Piłkarki ISD AJD Gola Częstochowa awansowały do turnieju finałowego mistrzostw Polski do lat 19. Turniej w połowie czerwca br. zorganizuje Częstochowa.

Turniej półfinałowy został rozegrany w Częstochowie, na stadionie MSP „Raków” przy ul. Limanowskiego. Gol pokonał 4:0 Wandę Kraków (bramki: di Giusto 2, Malinowska, Klyta) oraz KS Zabrze, 3:0 (Malinowska, Sulisz, Klyta).

Niestety, ale częstochowianki przegrały z AZS-em Wrocław, 0:4 przez co zajęły drugie miejsce w turnieju. Wynik Gola z AZS-em zostanie przepisany w turnieju finałowym, który odbędzie się w Częstochowie.

Zawody w Częstochowie wygrały piłkarki AZS-u Wrocław.

ISD AJD Gol: Wójcik, Wodarz, Śliwińska, Dąbrowa, Rak, Klyta, di Giusto, Mesjasz, Sitek, Malinowska, Sulisz, Machuderska, Surdyk, Woszczyńska, Grzywińska.

Pozostałe wyniki:

AZS Wrocław – KS Zabrze 7:0
AZS Wrocław – Wanda Kraków 20:0
KS Zabrze – Wanda Kraków 3:0

Awans do MP Juniorek Starszych (U-19), które w połowie czerwca odbędą się w Częstochowie wywalczyły :