Zwycięstwo Unii Rędzin z Mysłowicami

W rozegranym w piątkowe popołudnie meczu piątej kolejki czwartej ligi Unia Rędziny grająca jako gospodarz na bocznym boisku naturalnym przy ulicy Limanowskiego po bramce Piotra Andrzejewskiego wygrała 1:0 z drużyną z Mysłowic.

Mecz rozpoczął się z 5 -minutowym opóźnieniem a to za sprawą spóźnienia się drużyny gości na obiekt przy ulicy Limanowskiego.Od pierwszych minut meczu swój styl gry narzucili podopieczni trenera Jana Spychalskiego którzy udokumentowali bramką zdobytą w 12 minucie spotkania przez Piotra Andrzejewskiego.W drugiej połowie meczu trener gości dokonał dwóch zmian w zespole co ożywiło poczynania zespołu z Mysłowic jednak na posterunku za każdym razem stał Grzegorz Cyruliński.

02.09.2011 , godzina 17.00 , Częstochowa (boczne boisko naturalne-ul.Limanowskiego)

GKS Unia Rędziny- KS Górnik 09 Mysłowice 1:0, (1:0)