Częstochowianie najlepsi w skokach do wody

Znakomicie spisali się zawodnicy Częstochowskiego Ośrodka Sportów Wyczynowych podczas Mistrzostw Polski, które w minionym tygodniu odbywały się w Poznaniu. Częstochowianie przywieźli z aż osiem medali.

W skokach z wieży w grupie kobiety open zwyciężyła 13-letnia Dominika Mirowska, która uzyskała wynik 172.60 pkt. Czwarte miejsce w tej konkurencji zdobyła Natalia Lewandowska. Zgromadziła 147 pkt.

W skokach z wieży chłopców trzecie miejsce zajął Mikołaj Kowalik. Zgromadził 300.30 pkt.

W skokach z trampoliny trzymetrowej w grupie A pań (zawodniczki 17-19 lat)
bezkonkurencyjna okazała się Magdalena Wróbel (351.90 pkt), 8. miejsce zajęłą Magdalena Zabielska (144.35). W gronie panów z grupy A drugi był Kikołaj Kowalik z wynikiem 409.05 pkt. W gronie dziewcząt z grupy B (15-16 lat) trzecią lokatę zajęłą Sara Reczulska (232,90 pkt), czwarta była Martyna Kamińska (224.95 pkt).

W skokach z trampoliny jednometrowej, zwyciężyła Magdalena Wróbel (313.10 pkt), ósma była Magdalena Zabielska (111 pkt). Wśród panów trzecie miejsce zajął Mikołaj Kowalik (302.35 pkt), a w grupie pań trzecią pozycję zajęła Martyna Kamińska (211.30 pkt), a czwarta była Sara Reczulska (197.25 pkt) .

źródło: sport.pl