ZC Michaś najlepszy w ALPN-ie

Zawodnicy Zakładu Cukierniczego „Michaś” odebrali w środę z rąk prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka puchar dla zwycięzców Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

ZC Michaś tegoroczne rozgrywki zakończył z dużą przewagą, a w jego składzie grali m.in. trenerzy Skry Jan Woś i Piotr Bański. ZC Michaś miał też w swoich szeregach najlepszego strzelca ligi. Został nim Artur Szymczyk, który zdobył aż 29 bramek! Drugi w klasyfikacji króla strzelców był Marcin Walczak (ZC Michaś – 26 bramek), a trzeci Adam Janiszewski z Vertigo (21 goli).

Wicemistrzostwo ALPN-u wywalczył Inprobud, a trzecie miejsce Jagiellończycy. Uroczystość wręczenia pucharów i nagród uczestnikom ALPN-u po raz pierwszy zorganizowano w Strefie Kibica na Pl. Biegańskiego.