Dobry występ Kantora

W dniach 1-3 lipca w Mszanie Dolnej odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Częstochowski Klub „KANTOR” reprezentowały trzy zawodniczki i jeden zawodnik wyłonieni drogą eliminacji ogólnopolskiej. Klub zdobył 1 złoty medal i 2 srebrne. Jest to duży sukces gdyż zawody stały na bardzo wysokim poziomie.

Weronika Szulc (63 kg) zdobyła pierwszej miejsce. Również w ubiegłym roku stanęła na najwyższym podium co świadczy o klasie zawodniczki.

Oliwia Mękarska (47 kg) zdobyła 2 miejsce, można ją nazwać największym objawieniem gdyż trenuje zaledwie 2 lata.
Kamil Majzner (41 kg), 2 miejsce i niespełna 3 lata treningu. Jego poziom techniczny jest bardzo wysoki, a kategoria była bardzo mocno obsadzona. Kamil w finale uległ w dogrywce o tak zwany złoty punkt z Mateuszem Nowakiem reprezentantem kadry Narodowej.

Kinga Wozniak mimo wielkiej woli walki nie zdołała pokonać swej przeciwniczki, były to jej drugie zawody więc przesądził zapewne brak doświadczenia.