Maciej Gajos zdobył gola w oficjalnym meczu Jagiellonii!

Były piłkarz częstochowskiego Rakowa, Maciej Gajos zadebiutował w barwach białostockiej Jagiellonii w oficjalnym spotkaniu i… zdobył swojego pierwszego gola! Biorąc pod uwagę mecze o „stawkę”.

Popularny „Gajowy” wystąpił od pierwszej minuty w sobotnim spotkaniu 1/16 Finału Piłkarskiego Pucharu Polski przeciwko Sokołowi Ostródzie i już w 5 minucie wpisał się na listę strzelców, otwierając tym samym wynik spotkania. W tym meczu został także ukarany żółtym kartonikiem.

Drużyna Jagiellonii Białystok wygrała 8:1 a Maciej Gajos przebywał na boisku do 58 minuty kiedy to został zmieniony przez Nika Dzalamidze.