JDB Skra Częstochowa – LKS Czaniec 4:0

W piątkowy wieczór zespół Skry Częstochowa pokonał w 8 kolejce spotkań trzeciej ligi śląsko-opolskiej drużynę LKS Czaniec 4:0.

Już w 7 minucie Krystian Bączek faulował zawodnika gospodarzy 18 metrów przed bramką Roberta Kubiczka. Piłkarze Skry rozegrali rzut wolny i precyzyjne uderzenie Karola Tomczyka dało prowadzenie. Po przerwie na listę strzelców wpisali się kolejno jeszcze Marcin Chmiest, Kamil Sobala oraz Sławomir Piwiński.

W zespole gospodarzy w 79 minucie spotkania zadebiutował Maciej Wolski, który gra w rezerwach drużyny z ulicy Loretańskiej. Po kontuzjach do składu podopiecznych Jana Wosia wrócili kapitan drużyny Adrian Musiał oraz Mateusz Bik.

W zespole gości wobec kontuzji Szymona Waligóry w podstawowym składzie zobaczyliśmy młodego i utalentowanego – Dawida Hałata. Także po absencji kartkowej do pierwszej ,,jedenastki” wrócił wychowanek – Krystian Bączek.