Victoria pokonuję Unię

W rozegranym dziś spotkaniu (sobota) podopieczni Macieja Strożka pokonali Unię Ząbkowice 2:1 (2:0). Bramki dla Victorii strzelali Kamil Korbel (2′) oraz Łukasz Toborek (16′ z karnego). Dla gości honorową bramkę zdobył Piotr Zarychta (90′).

Ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Victorii Częstochowa pokonując zespół Unii Ząbkowice 2:1.Już w 2 minucie meczu po podaniu Łukasza Sliwakowskiego bramkarza gości pokonał Kamil Korbel.Czternaście minut później po faulu Tobiasza Sączewskiego rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Toborek.Honorową bramkę dla gości strzelił Piotr Zarychta.

20.10.2012, godzina 11.00, Częstochowa (ul.Krakowska 80).

Victoria Częstochowa – Unia Ząbkowice 2:1 (2:0)

1:0 Kamil Korbel 2`
2:0 Łukasz Toborek 16` (rzut karny)
2:1 Piotr Zarychta 90`

Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom). Widzów:100.

Żółte kartki: Kotas – Sączewski

Victoria Częstochowa: 12.Rafał Kotecki, 15.Łukasz Toborek, 17.Sebastian Żebrowski, 2.Piotr Kołodziejczyk, 14.Wojciech Bolechowski, 9.Łukasz Śliwakowski (87` 6.Mateusz Peliński), 5.Łukasz Stefański, 7.Łukasz Kotas (53` 3.Piotr Lenartowski), 21.Kamil Korbel (88` 8.Rafał Berdys), 13.Marcin Błaszczyk (60` 16.Kamil Kazimierczak), 10.Tomasz Stefański.

Rezerwowi: 27.Damian Fikier, 4.Michał Mizgała, 15.Łukasz Ciecierski.

Trener: Maciej Strożek

Unia Ząbkowice: 1.Tobiasz Sączewski, 11.Łukasz Nowak (70` 20.Piotr Zarychta), 5.Przemysław Chmielewski, 3.Tomasz Zdanowski, 6.Patryk Taraszkowski, 18.Krystian Kowalik (46` 15.Wojciech Śmiłowski), 8.Hubert Gmaj, 10.Dawid Jaźwic, 7.Bartosz Krzyżowski, 4.Artur Czwarnowski, 14.Kamil Głośny (46` 9.Jacek Janiak).