Smutne zakończenie jesieni przy Krakowskiej

Ósmej porażki w jesiennym sezonie doznali w sobotę piłkarze częstochowskiej Victorii którzy ulegli na własnym boisku Slavii Rudzie Śląskiej – 2:5. Po tej porażce podopieczni Macieja Strożka spadli w ligowym słupku do strefy spadkowej.

Częstochowianie do 40 minuty prowadzili przy Krakowskiej ze Slavią już 2:0, po golach Łukasza Toborka z karnego i Tomasza Stefańskiego. Niestety, „biało – zieloni” kompletnie pogubili się w końcówce pierwszej połowy, kiedy w ciągu pięciu minut stracili dwie bramki i do szatni schodzili remisując 2:2. W drugiej części goście po błędach częstochowskiej defensywy zdobyli jeszcze 3 bramki. Niestety swojego dnia w tym meczu nie miał częstochowski bramkarz Michał Bruś po błędach którego padły 3 z 5 straconych w sobotę bramek.

KOS Victoria Częstochowa – Slavia Ruda Śląska – 2:5 (2:2)

1:0 Toberek 15′ – karny
2:0 T. Stefański 20′
2:1 Kowalik 39′