Efektowne pożegnanie jesieni przez LKS

Ważne i efektowne zwycięstwo 4:1 odnieśli w sobotę przed własną publicznością piłkarze LKS Kamienicy Polskiej. Tym razem w ramach 14 kolejki przy Magazynowej gościł zespół zamykający IV – ligową tabelę Unie Ząbkowice.

Gospodarze losy meczu rozstrzygnęli już w pierwszych 30 minutach, kiedy to po błędach defensywnych przyjezdnych prowadzili już 3:0 (Gole: Nabiałek i dwukrotnie Świtała). Wtedy to trener gości zdecydował się na 3 zmiany które nie zmieniły jednak obrazu gry. Po zmianie stron LKS nadal dominował i strzeli kolejną bramkę (Dobosz). Honorowego gola dla ząbkowiczan strzelił w 70 minucie Kowalik. Po tej wygranej podopieczni Artura Minkiny opuścili strefę spadkową.

LKS Kamienica Polska – Unia Ząbkowice – 4:1 (3:0)

1:0 Nabiałek 11′
2:0 Świtała 18′
3:0 Świtała 24′
4:0 Dobosz 57′
4:1 Kowalik 68′.

LKS: Pląskowski – Ciekot, Szymczyk, Wosiewicz, Porębiński, Dobosz, Ryś, Skwarczyński (80. Szczęsny), Kamiński (61. Wrzosowski), Nabiałek (46. Jasiurski), Świtała (75. Błaszczyk).

Unia: Sączewski (33. Żak) – Nowak, Taraszkowski, Zdanowski, Chmielewski, Jaźwic, Czwarnowski (33. Kowalik), Śmiłowski, Krzyżowski (33. Janiak), Gmaj (80. Zarychta), Sawicki.

Żółte kartki: Dobosz, Wosiewicz – Nowak, Kowalik.