Politechnika minimalnie ulega Cieszynowi

Niestety po 10 wygranych z rzędu w niedzielę koszykarze KU AZS Politechniki schodzili z parkietu pokonani. Częstochowianie w trzecim meczu II rundy ulegli u siebie wiceliderowi MOSiR-owi Cieszyn, 69:72.

Po pierwszej kwarcie wygranej przez nasz zespół 19:11, nic nie wskazywało na to że kolejne zwycięstwo może wymknąć się częstochowianom z rąk. Jednak brak konsekwencji, rzuty w ostatnich sekundach akcji, kilka straconych piłek oraz mnożące się błędy sprawiły że przyjezdni odrobili straty. Ostatnia kwarta to gra kosz za kosz i znów kilka błędów, trochę brakło też szczęścia gdyż niejednokrotnie piłka złośliwie nie wpadała do kosza.

KU AZS Politechnika Częstochowa – MOSiR Cieszyn 69:72 (19:11, 21:24, 15:14, 14:23)

W spotkaniu dla Politechniki punktowali: Saran 15 pkt, Bluma 12, Pałac 11, Kotlewski 8, Sztajner 8, Nogalski 6, Sośniak 5, Cieśla 4, Dąbrowski 0.

W przyszłą niedzielę nasi koszykarze zagrają u siebie z AZS-em Katowice.

info za: facebook KU AZS Politechniki