Zwycięska passa Skry trwa

Trwa zwycięska passa w meczach kontrolnych III-ligowej Skry Częstochowa. W piątkowy wieczór zespół Jana Wosia w 9 meczu sparingowym przy Loretańskiej pokonał Odrę Wodzisław Śląski 4:1, rehabilitując się tym samym za jesienną porażkę z tym zespołem na Lorecie. Było to 8 zwycięstwo częstochowian w bieżącym okresie przygotowawczym.

Bramki dla częstochowian zdobywali dwukrotnie Marcin Chmiest oraz Marcin Drzymont i Sławomir Piwiński, którzy odpoczywali podczas środowego spotkania z Polonią Poraj. Honorowe trafienie dla gości w 77 minucie gry zaliczył Bartosz Zyguła.

22.02.2013 godz. 17:30
KS Skra Częstochowa – Odra Wodzisław Śląski – 4:1 (2:0)

1:0 M. Drzymont 8′
2:0 M. Chmiest 28′
2:1 B. Zyguła 77′
3:1 M. Chmiest 85′
4:1 S. Piwiński 90′

KS Skra:
A. Woszczyna (60’P. Woldan) – M. Bik (63’M. Kowalski), M. Woldan, M. Drzymont, K. Tomczyk (63’H. Świder) – S. Piwiński, D. Krawczyk (63’J. Gładysz) – K. Sobala, J. Paulista (63’Ł. Pietrasiński), K. Groborz (63’M. Wolski) – M. Chmiest.

Odra:
T. Bąkowski – A. Gać, P. Sławik, R. Skoczykłoda, D. Gojny – P. Polak, B. Zyguła, G. Jakosz – Kang Ho-jung, M. Balcer, zawodnik testowany I.

W drugiej połowie grali również: P. Górnicki, Ł. Staniek, K. Bochenek, D. Michalak, F. Snopek, zawodnik testowany II.

źródło: ks-skra.pl